Witamy, jesteśmy biurem nieruchomości z 12-letnim stażem, prowadzącym działalność od 2009 roku. Rozwijamy nasz zespół i szukamy osób kontaktowych, odpowiedzialnych, lubiących pracę z ludźmi i spełniających się w sprzedaży. Mamy na swoim koncie wieloletnie sukcesy, a także sporo dyplomów i wyróżnień - za skuteczność i wyniki. A w 2019 roku zajęliśmy 1. miejsce w Polsce (czyli i 1. miejsce w Warszawie) wśród wszystkich 30 biur RE/MAX pod względem uzyskanych przychodów, co oznacza, że nasi agenci byli najlepszym zespołem sprzedażowym roku. Jeżeli Cię to kręci - zapraszamy do rozmowy.

Planujesz rozpoczęcie kariery w nowej branży i otwarcie się na nowe możliwości? Działasz już w branży, ale chcesz wejść na nowy, wyższy poziom - a przy okazji dużo więcej zarabiać?

Dołącz do nas i zostań:
NIEZALEŻNYM TOPOWYM AGENTEM NIERUCHOMOŚCI
Miejsce pracy: Warszawa i okolice

W jaki sposób będziemy wspierać Cię w odniesieniu sukcesu?
 • Oferujemy wysokie wynagrodzenie za Twoją pracę i zaangażowanie - od 50 do 80% z każdej transakcji!
 • Wesprzemy Twój rozwój zawodowy i osobisty, żeby umożliwić Ci jeszcze większą satysfakcję i osiąganie ponadprzeciętnych zarobków. Nasi niezależni agenci, budując swoje własne biznesy, mają możliwość zarobienia nie tylko 5000-10.000 PLN, ale także przekroczenia limitu 50.000 PLN, a nawet 100.000 PLN w jednym miesiącu. Takie sukcesy, jeśli zechcesz, mogą również być TWOJE!
 • Wystartujesz pod opieką biura nieruchomości z 12-letnim doświadczeniem i udokumentowanymi sukcesami - ostatnio: nr 1 w sieci w 2019 r.
 • Oferujemy szkolenia wstępne, kompleksowy program wdrożeniowy w biurze, opiekę mentora i współpracowników oraz regularne szkolenia doskonalące.
 • Otrzymasz wsparcie administracyjne i merytoryczne oraz dostęp do narzędzi marketingowo-technologicznych pomagających w skutecznej sprzedaży.
 • Będziesz mieć do dyspozycji nowoczesne biuro w prestiżowej i rozwojowej lokalizacji blisko powstającej obwodnicy i przyszłej galerii Wilanów.
 • Będziesz współpracować z ambitnym i zgranym zespołem TOP-owych agentów nieruchomości, dla których najważniejsze są: lojalność, uczciwość, zaufanie, etyka, wzajemny szacunek, wsparcie i tolerancja, a przy okazji - dobra zabawa po dobrze wykonanej pracy.
Jakie umiejętności przydadzą Ci się na tej ścieżce kariery?
 • Pozytywne nastawienie, ciekawość życia oraz chęć nawiązywania nowych znajomości i budowania relacji.
 • Zaangażowanie, ambicja, kultura osobista i wysoki poziom etyki zawodowej.
 • Umiejętności negocjacyjne, wysokie zdolności interpersonalne.
 • Dobra organizacja pracy, samodzielność i dyspozycyjność, ponieważ poziom Twoich zarobków zależy tylko od Ciebie!
 • Jeśli znasz języki obce, masz doświadczenie w branży, handlu, sprzedaży lub marketingu - super!
Chcesz spróbować czegoś nowego? Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy ją założyć? Rozwijaj swój własny biznes, bądź swoim własnym szefem - i sam decyduj o tym, co robisz i ile zarabiasz.

Zgłoś się do nas! Chętnie opowiemy o szczegółach.

RE/MAX Top
ul. Klimczaka 8 lok. 42
02-797 Warszawa
www.remaxtop.pl