3 pokoje 76 m2, 7 m2 loggia, winda, Chłopickiego

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 76 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Praga-Południe , Józefa Chłopickiego
  • Rok budowy : 1998
  • Piętro: 4 na 5
  • Numer oferty : TOP383203
  • Cena za m2 : 9 050 PLN

3 pokoje, 76 m2, 7 m2 loggia, winda, Chłopickiego, Szaserów, klimatyzacja, garderoba, piwnica, wózkownia, teren ogrodzony, ochrona, monitoring

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, 76-metrowe mieszkanie, położone przy ul. Chłopickiego 11/13, na warszawskim Grochowie (Praga Południe). Położone jest w spokojnej, cichej okolicy z dobrym dojazdem do centrum Warszawy.

Inwestycja została zrealizowana w 1998 roku, odznacza się ciekawą formą architektoniczną i dobrą jakością wykonania.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok. 30 m2), dwóch sypialni (11 i 11 m2), dużej łazienki z prysznicem (6 m2), garderoby (ponad 3 m2), holu, przestronnej loggii (7 m2), wc oraz piwnicy. Z okien salonu i sypialni rozciąga się widok na otwartą przestrzeń i zielony dziedziniec - mieszkanie daje poczucie intymności. Ekspozycja okien salonu zachód, z sypialni - wschód.

Mieszkanie położone jest na 4. piętrze (jest winda), odpowiednio oddalone od sąsiednich zabudowań. Zostało wykończone z dbałością o szczegóły, na podłodze jesionowy parkiet w dobrym stanie. Przyszłych Właścicieli ucieszy zaprojektowana w przemyślany sposób garderoba i sprzęty AGD, włącznie ze zmywarką do naczyń w zabudowie. W mieszkaniu założona jest klimatyzacja typu split (cicha, wydajna i oszczędna).

Mieszkanie nie wymaga poważnych nakładów finansowych, dzięki czemu nowy nabywca może wprowadzać się natychmiast po finalizacji transakcji.

Teren osiedla jest zamknięty, monitorowany całą dobę. Na dziedzińcu studnia wody oligoceńskiej dostępna dla mieszkańców. W pobliżu osiedla są bezpłatne miejsca parkingowe, nie ma problemów z parkowaniem dla gości.

Wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco przez Administratora budynku.

Stan prawny mieszkania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW.

W pobliżu liczne punkty handlowe, medyczne i usługowe, sklepy (lokalne, dyskonty), banki, apteki, punkty gastronomiczne, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, klub sportowy, tereny zielone i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe.

Nieopodal stacja kolejowa Olszynka Grochowska, dobry dojazd do Centrum zarówno komunikacją miejską (w sąsiedztwie liczne przystanki autobusowe i tramwajowe), jak i samochodem.

Zapraszam na prezentacje po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu.