Apartament na ul. Pokornej, 2 pokoje, blisko metra

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 56,14 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście Muranów , Pokorna
  • Piętro: 6 na 6
  • Numer oferty : 328522
  • Cena za m2 : 52.55 PLN

Jak to jest mieszkać blisko centrum i mieć wszystko w zasięgu ręki? Taki właśnie jest warszawski Muranów i ulica Pokorna. Sąsiedztwo Śródmieścia, szybki dostęp do komunikacji miejskiej, bezpieczne miejsce odpoczynku i relaksu oraz zakupy, które zrobisz szybciej niż myślisz. To wszystko możesz mieć, jeśli zdecydujesz się mieszkać właśnie Tu!

LOKALIZACJA

Ten 2-pokojowy apartament znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnego budynku na rogu ulic Pokornej i Stawiki. Tylko 1500 metrów dzieli Cię od spaceru nabrzeżem Wisły i 7 minut jazdy od Pałacu Kultury i Nauki. To samo Centrum Stolicy. Tuż "za rogiem", znajdziesz kompleks sportowy Polonii Warszawa oraz Baseny Inflancka. Na zakupy możesz udać się do CH Arkadia lub Klif, choć najszybciej kupisz niezbędne rzeczy w markecie, który mieści się na poziomie "0" tego samego budynku.
Tuż przy apartamentowcu znajdziesz przystanek autobusowy Inflancka 02, a nieco dalej tramwajowy Muranowska 11 i Muranowska 07. Dzięki nim, jeszcze szybciej znajdziesz się w centrum Stolicy. Nieocenione jest także metro, a do tego wystarczy pobliska stacja Dworzec Gdański.

BUDYNEK

Nowoczesny budynek prezentuje już z zewnątrz prestiż. Zadbana klatka z dwoma szybkimi i nowoczesnymi windami pomoże dotrzeć Ci sprawnie do mieszkania. Wewnątrz bryły budynku znajduje się rozległe i przepiękne patio, na którym odpoczniesz lub porozmawiasz z przyjaciółmi. Sztuczna rzeka, fontanna, plac zabaw i niesamowita ilość zieleni - spokój i cisza w sercu miasta. Wszystkie miejsca w budynku są zadbane, czyste i dobrze oznaczone.

APARTAMENT

Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze budynku i składa się z dwóch pokoi (w tym jednej sypialni), łazienki z wanną, kuchni oddzielonej od salonu częściową ścianą oraz salonem, z wygodną sofą i stołem, przy którym możesz zarówno zjeść posiłek jak i popracować lub porozmawiać o ważnych sprawach.
Balkon, tak samo jak wszystkie okna, skierowany jest na wewnętrzną uliczkę, w której parkują samochody, więc nie ma tu miejskiego hałasu.
Przedpokój, z jednej strony stanowi ciąg komunikacyjny pomiędzy wszystkimi pomieszczeniami, z drugiej to dobrze zaprojektowane miejsce do przechowywania. Duże obszerne szafy (a do tego wysokie, bo pomieszczenia są ponadstandardowo wysokie) pomieszczą, jeśli nie całość, to z pewnością większość posiadanej garderoby.
Salon, jako część wypoczynkowa, może być oddzielony od przedpokoju zamkniętymi, przesuwnymi drzwiami. Jest to wygodne, ponieważ do tego miejsca można wejść bezpośrednio z przedpokoju jak i przez kuchnię.

FINANSE

Apartament jest gotowy do wynajęcia już od 30.12.2020.
Czynsz najmu: 2950 PLN
Czynsz administracyjny 600 PLN
W cenę wliczony jest garaż podziemny z miejscem parkingowym
Do całości należy doliczyć bieżące zużycie mediów: prąd, tv, internet, oraz ewentualne ponad normatywne zużycie wody
Kaucja: 3550 PLN