Rekomenduję skorzystanie z pośrednictwa pani Anny Brljacic. Od pierwszego kontaktu miałam poczucie, że powierzyłam wynajęcie mieszkania odpowiedniej osobie. Spotkałam się z agentką naprawdę zaangażowaną i dobrze przygotowaną. Świetnie się rozumiałyśmy, co tylko ułatwiło współpracę. Pani Anna nadzwyczaj sprawnie - szybko, ale i z dbałością o szczegóły - przeprowadziła cały proces wynajmu.

Agata Jakubowska

Bardzo polecam panią Anię Brljacic, agentkę nieruchomości. Pani Ania jest rzetelna, zaangażowana, kontaktowa. Szybko i skutecznie wynajęła mój lokal użytkowy, w trudnym czasie pandemi. Bardzo dobry kontakt, wyczerpująca informacja na każdym etapie pracy, miła atmosfera współpracy.

Abelec Jerzy. Auto-Geo-Serwis.


Szanowna Pani (Małgorzata Szymczak),

Pragniemy tą drogą wyrazić wdzięczność za doprowadzenie do transakcji wynajęcia naszego mieszkania, położonego w centrum Warszawy. Profesjonalizm w działaniu oraz tempo zasługują na najwyższe uznanie. Tym bardziej, że doprowadziła Pani do zawarcia umowy najmu w wyjątkowo trudnym dla rynku nieruchomości okresie pandemii. Pragniemy poinformować Panią, że będziemy informowali znajomych o profesjonalnym pośrednictwie świadczonym przez Panią.

Pozostajemy z poważaniem,
Małgorzata S.
Jacek S.
Warszawa, 25 listopada 2020

Dzień Dobry,
Pani Anna Brljacic profesjonalnie i rzetelnie zajęła się sprzedażą powierzonej jej nieruchomości.
Mieszkając poza Warszawą i sprzedając mieszkanie znajdujące się w stolicy, dzięki jej osobistemu zaangażowaniu i dbałości o powierzoną do sprzedaży nieruchomość, miałem pewność, że mieszkanie jest dobrze „zaopiekowane”, a agentka jest osobą godną zaufania.
Cały proces przygotowania nieruchomości do prezentacji, jej reklamy, a także prezentacje dokonywane wobec potencjalnych nabywców, powierzyłem pani Annie.
W procesie sprzedaży mieszkania byłem na bieżąco informowany o tym, co się dzieje - o zakresie pracy, sposobach reklamy, pojawiających się ofertach a następnie organizacji formalnych kwestii związanych z aktem notarialnym.
Daje to poczucie komfortu i oszczędza czas.
Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Panią Annę Brljacic.
Pozdrawiam
Marcin Kępa
Wrzesień 2020 r.

Bardzo udana współpraca. Pan Piotr jest człowiekiem rzetelnym, pomocnym i odznaczającym się wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie mogę polecić współpracę z panem Piotrem.
Andrzej P.
04.09.2020 r. 

Pan Piotr cierpliwie i szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości związane z kupnem mieszkania, wykazał się też elastycznością, jeśli chodzi o pracę w czasie epidemii.
Anna T.
19.07.2020 r.

Niniejszym pismem uprzejmie dziękuję Państwu za skutecznie przeprowadzoną sprzedaż mojego mieszkania, zgodnie z "Umową pośrednictwa..." zawartą w dniu 5 czerwca b.r. Pośrednikiem w imieniu Agencji był Pan Piotr Niemczyk, który trafił do nas z polecenia znajomych. Pan Piotr, od pierwszego dnia współpracy aż do skutecznego finału, okazał się profesjonalistą i zrealizował wszystkie etapy zgodnie z przedstawionym na wstępie scenariuszem. Szczególnie chcę podkreślić znaczenie wszystkich prac przygotowawczych i remontowych mieszkania, które wykonał Pan Piotr, i dzięki którym czas od ogłoszenia do sprzedaży okazał się bardzo krótki, a cena - satysfakcjonująca. Na podstawie naszych doświadczeń możemy sprzedającym nieruchomości polecić Państwa spółkę, a w szczególności usługi Pana Piotra Niemczyka.
Z poważaniem, Cezary Pilarski
Lipiec 2020 r.

Polecam usługi Pani Anny Brljacic - w niecałe 10 dni zrealizowana - w pełni profesjonalnie - usługa wynajmu mieszkania położonego w nie najłatwiejszej lokalizacji. Pani Brljacic zdjęła z mojej głowy wszystkie kwestie związane z wynajmem mieszkania. Panią Annę cechują: wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz pełen profesjonalizm, dzięki czemu współpraca z Nią to czysta przyjemność. Zaś wynegocjowana cena najmu jest dla mnie więcej niż zadowalająca.
Monika Stefaniak
Józefosław
Lipiec 2020 r.

Jestem bardzo usatysfakcjonowana ze współpracy z Panem Piotrem w kwestii szybkości, skuteczności i obsługi klienta. Od momentu podpisania z nim umowy do momentu podpisania umowy sprzedaży lokalu upłynęły niecałe 2 miesiące. Ogólna ocena pracy Pana Piotra Niemczyka: profesjonalny i kompetentny, posiada świetne rozeznanie rynku, potrafi klientowi doradzić, dedykowany, wspaniale reprezentuje sprawy mu powierzone i interesy klienta, elastyczny, potrafi dopasować się do potrzeb, oczekiwań i wymagań klienta, bardzo pomocny, pełen respektu i bardzo miły w obejściu.
Małgorzata G.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pani Unki Mijakowskiej. Przy zakupie działki rekreacyjnej pani Unka udzielała nam wszechstronnej pomocy. Wszystko było załatwione perfekcyjnie, z dużą kulturą i w bardzo miłej atmosferze. Każda nasza wątpliwość była wyjaśniana z dużą cierpliwością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić panią Mijakowską jako agenta nieruchomości.
Dorota i Andrzej Krzysztoszek

Dziękuję! Piotr Niemczyk jest nie tylko super sprawnym i skutecznym agentem, ale przede wszystkim bardzo fajnym człowiekiem. Przeprowadził mnie przez cały proces bardzo pewnie, oszczędzając informacji zbytecznych, przekazując konieczne. Dokładnie tak wyobrażam sobie usługi agenta nieruchomości. Dziękuję!
Bartek Jędrzejczyk

Pani Małgorzata Szymczak to osoba wysokiej kultury osobistej i bardzo dużych zdolności interpersonalnych. We współpracy z p. Szymczak szczególnie wartościowe jest Jej ogromne zaangażowanie w realizowane projekty (transakcje), jak i staranne badanie rynku oraz potrzeb swoich klientów.
Cechą charakterystyczną jaka wyróżnia Panią Małgorzatę Szymczak to obiektywizm w ocenie wzajemnych racji i oczekiwań klientów oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów, zawiłych prawnie sytuacji na rynku nieruchomości.
Z przyjemnością rekomenduję Panią Małgorzatę Szymczak jako wybitną specjalistkę branży nieruchomości, osobę prawdziwie pomocną w działaniach związanych z rozwojem tego sektora gospodarki.
Marta Długozima
Prezes Zarządu
Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach